$8800

Niemcy praca jako Pielęgniarka/ pielęgniarz w niemieckich klinikach

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 1291
  • Kraj: Poland
  • Miasto: Wrocław
  • Ulica: Pl. Powstańców Śląskich 16-18
  • Dodane: 24 kwietnia 2012 18:08

Oferta pracy w Niemczech – praca dla pielęgniarki – pielęgniarza

Agencja Pośrednictwa Pracy ArbeitExpert sp. z o.o., nr certyfikatu: 7625

Jesteśmy międzynarodową Agencją Pośrednictwa Pracy pod kierownictwem polsko-niemieckim, wyspecjalizowaną w pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników do pracy w Europejskiej Wspólnocie Gospodarczej.

OPIS STANOWISKA
– Zarobki: 1800 – 2200 euro brutto

– Miejsce wykonywania pracy: Niemcy – cały kraj

– Pracodawca: Prywatna Klinika
– Zatrudnienie w renomowanej niemieckiej klinice

Oferta:
– Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę – zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

– Pakiet niemieckich świadczeń socjalnych (ubezpieczenie chorobowe, zasilek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne). Zasiłki na dzieci: 1 i 2 dziecko – 184 €, 3 dziecko -190 €, od 4 dziecka – 215 €

– Zatrudnienie na stanowisku Pielęgniarka/Pielęgniarz przy znajomości j. niemieckiego na poziomie B2

– Zatrudnienie na stanowisku Pomocnik Pielęgniarza/Pielęgniarki przy dobrej znajomości j. niemieckiego

– Możliwość uzyskanie niemieckiego certyfikatu językowego na poziomie B2 zapewniającego awans zawodowy

– Zakwaterowanie i wyżywienie w klinice na preferencyjnych warunkach

Wymagania:

– Wykształcenie pielęgniarskie (absolwenci liceów medycznych, medycznych szkół pomaturalnych, licencjaci oraz magistrowie pielęgniarstwa i położnictwa)

– Dobra znajomość j. niemieckiego lub certyfikat językowy B2

– Absolwenci szkół pielęgniarskich bez doświadczenia mile widziani

– Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w j.polskim i j.niemieckim na adres: oferta3@arbeitexpert.pl

ArbeitExpert Sp.z o.o. Plac Powstańców Śląskich 16-18 (wejście od ul.Sudeckiej 74) 53-333 Wrocław Tel. +48 71 758 56 02

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

  • Dodane przez: ArbeitExpert
  • Użytkownik od: 24 kwietnia 2012