$do negocjacji

Blacharz samochodowy – praca w Niemczech

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 1291
  • Kraj: Germany
  • Miasto: Schluesselfeld
  • Ulica: ul. Ruska 51, 50-079 Wrocław
  • Dodane: 12 czerwca 2012 14:41

Praca dla blacharza w Niemczech

Numer referencyjny 0506/BL/DE

Work Service International Sp. z o.o. działając jako Agencja Zatrudnienia o numerze certyfikatu nr 3009 poszukuje w imieniu klienta renomowanej firmy z branży samochodowej pracownika na stanowisko:
Blacharz samochodowy
Miejsce pracy: Niemcy , Schlüsselfeld (Bawaria)
Branża: motoryzacyjna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Jeżeli jesteś blacharzem z doświadczeniem i znasz dobrze język niemiecki to:

Staniesz się pracownikiem prężnie rozwijającego się teamu renomowanej firmy z długoletnią tradycją, wykorzystującą najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie produkcji i montażu samochodów typu camper.

Zadania na stanowisku:
– przygotowanie oraz kompleksowy montaż poszczególnych elementów blacharskich w samochodach kempingowych
– obsługa maszyn blacharskich (żłobiarki, zaginarki, krawędziarki, nożyc blacharskich, walcarki)
– realizacja bieżących zdań w oparciu o dokumentację techniczną
– wykonanie i kompleksowy montaż poszczególnych elementów blacharki samochodowej
(od drzwi po elementy wzmocnienia oraz całej karoserii, a także podwozia samochodowego)

Od kandydatów oczekujemy:
– dobrej znajomości języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się w trakcie wykonywanej pracy (warunek konieczny)
– minimum 2-letniego doświadczenia w branży automotive
– umiejętności czytania dokumentacji technicznej
– wysokich zdolności manualnych, wytrwałości fizycznej
– dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
– umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
– gotowości do wyjazdu na dłuższy czas

Wybranym kandydatom oferujemy:
– zatrudnienie w ramach umowy o pracę
– pracę w przyjaznej atmosferze
– atrakcyjny system wynagrodzeń
– pracę w jednozmianowym systemie (od poniedziałku do piątku)
– kompleksowe przeszkolenie
– zatrudnienie w firmie o długoletniej tradycji
– zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z zaznaczeniem numeru referencyjnego oraz miejscowości w tytule wiadomości na adres: paulina.pazdyka@workservice.pl z dopiskiem blacharz

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post