Niemcy praca dla pomocy kuchennej od zaraz!

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 1291
  • Kraj: Germany
  • Miasto: Ahrenshoop
  • Ulica: --
  • Dodane: 2 sierpnia 2012 23:38

Od zaraz – praca w Niemczech dla pomocy kuchennej

Witam serdecznie,
Agencja Pracy Polonica Sp. z o.o. z Wrocławia poszukuje dla jednego z Niemieckich kontrahentów pracowników na stanowisko:
Pomoc kuchenna

Miejsce pracy: Mecklenburg Vorpommern
Praca od 06.08.2012
-zakwaterowanie: pokój jednoosobowy, 100 Euro miesięcznie

Główne zadania:
-sprzątanie
-prace wstępne: mycie warzyw, zmywanie naczyń

WYMAGANIA:
-doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
-OBOWIĄZKOWA dobra / bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
-niezawodność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
-900 Euro miesięcznie
-8 godzin dziennie (40 godzin tygodniowo)
-możliwość pracy na zmiany
-ubezpieczenie
-zapewnione wyżywienie

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV na nasz adres mailowy lub kontakt telefoniczny.
Zastrzegamy, że osoby bez znajomości języka niemieckiego nie będą brały udziału w naszym procesie rekrutacyjnym.