Praca w Niemczech dla barmana / barmanki od zaraz!

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 1291
  • Kraj: Germany
  • Miasto: Rostock
  • Ulica: --
  • Dodane: 2 sierpnia 2012 23:39

Niemcy – praca dla barmana – barmanki od zaraz!

Witam serdecznie,
Agencja Pracy Polonica Sp. z o.o. z Wrocławia poszukuje dla jednego z Niemieckich kontrahentów pracowników na stanowisko:
Barman / Barmanka we włoskiej restauracji
Praca do końca października

Główne zadania:
-przygotowywanie i rozdawanie napojów i deserów
Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe
-doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
-OBOWIĄZKOWA dobra / bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
-szczerość, solidność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
-1200 Euro brutto miesięcznie (ok. 910 Euro pensji początkowej)
-48 godzin w tygodniu
-150 Euro diety na zakwaterowanie miesięcznie
-wyżywienie 3 Euro
-ubezpieczenie i umowę o pracę

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV na nasz adres mailowy lub kontakt telefoniczny.
Zastrzegamy, że osoby bez znajomości języka niemieckiego nie będą brały udziału w naszym procesie rekrutacyjnym.