$do uzgodnienia

Praca dla murarza w Niemczech z językiem niemieckim

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Deutschlandweit
  • Ulica: nie podano
  • Dodane: 22 sierpnia 2012 11:40

Niemcy – praca jako murarz – betoniarz

Agencja Pracy Polonica Sp. z o.o. z Wrocławia poszukuje dla niemieckiego kontrahenta pracowników na terenie całych Niemiec na stanowisko :

– murarz/ betoniarz

Praca na terenie całych Niemiec, w zależności od zlecenia.
Praca od zaraz!

Wymagamy:
– minimum komunikatywnej/dobrej znajomości języka niemieckiego
– doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
– prawo jazdy kat. B ( samochód)
– umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności, obowiązkowości i skrupulatności,

Główne zadania:
– prace murarskie za pomocą piaskowca wapnistego, protonu
– wykończenia nowych budowli, murów, ścian, fundamentów, sufitów, renowacja starych budowli

Oferujemy:
– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą –
– ubezpieczenie zdrowotne
– stawka godzinowa 10 – 12 Euro brutto na godzinę
– dieta dzienna w wysokości 40 Euro Netto za każdy przepracowany dzień
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Osoby zainteresowane spełniające powyższe kryteria prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy praca@agencjapracy-polonica.pl w tytule wpisując „praca-murarz” lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.

  • Dodane przez: polonica
  • Użytkownik od: 6 kwietnia 2012