$do uzgodnienia

Praca dla zbrojarza/betoniarza w Niemczech ze znaj. języka niemieckiego

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 990
  • Kraj: Germany
  • Miasto: Deutschlandweit
  • Ulica: nie podano
  • Dodane: 23 sierpnia 2012 11:13

Agencja Pracy Polonica Sp. z o.o. z Wrocławia poszukuje dla swojego niemieckiego kontrahenta pracowników na stanowisko pracy:

- Zbrojarz, betoniarz ( 2 osoby)

Praca do podjęcia od zaraz na terenie całych Niemiec

Wymagania:
- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca komunikację
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w racy na wyżej wymienionym stanowisku

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas nieokreślony oraz ubezpieczenie,
- wynagrodzenie 10-12 Euro Brutto na godzinę,
- dieta dzienna w wysokości 40 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,

Główne zadania:
- praca przy użyciu prefabrykatów budowlanych, zbrojenia,
- wykończenia nowych budowli, murów, ścian, fundamentów, sufitów, renowacja starych budowli

Osoby zainteresowane spełniające powyższe kryteria prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy praca@agencjapracy-polonica.pl w tytule wpisując „praca-betoniarz/zbrojarz” lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

  • Dodane przez: polonica
  • Użytkownik od: 6 kwietnia 2012