$Miesięczne wynagrodzenie brutto: ok. 2.000 euro Plus ok. 600 euro netto rozłąkowego na rękę

Malarz – praca w Niemczech

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 990
  • Kraj: Germany
  • Miasto: Stuttgart
  • Ulica: różne
  • Dodane: 28 sierpnia 2012 16:40

Niemiecki pracodawca, z którym współpracujemy od ponad roku, oferuje bardzo dobre warunki pracy. Zatrudnia polskich malarzy i jest bardzo zadowolony. Obecnie poszukuje kolejnych kandydatów, na stanowisko:
MALARZ ze znajomością j. niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart.

Obowiązki:
Malowanie pomieszczeń i ścian fasadowych,
Lakierowanie drzwi, okien i ram drzwiowych,
Prace przygotowujące: szpachlowanie, ścieranie, gruntowanie,
Tapetowanie z użyciem wszystkich powszechnie stosowanych rodzajów tapet,
Mile widziane dodatkowe umiejętności: kładzenie izolacji cieplnej, montaż regipsów oraz wykładanie podłóg

Wymagania:
Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Doświadczenie zawodowe
Prawo jazdy oraz własny samochód

Niemiecki pracodawca oferuje:
Umowę o pracę
Miesięczne wynagrodzenie brutto: ok. 2.000 euro
Plus ok. 600 euro netto rozłąkowego na rękę
Możliwa praca w godzinach nadliczbowych
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Odpłatne zakwaterowanie
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji
Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
rekrutacja@koncepcja.eu
koniecznie z adnotacją w temacie maila: MALARZ TW

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja / Certyfikat MGiP nr 1926
Wrocław ul. Podwale 62/1
Nr tel. 71 3438073
Tel. kom. 790 59 27 19 Osoba rekrutująca: Sandra
Tel. kom. 792 785 242 Osoba rekrutująca: Agnieszka
Więcej informacji o naszej firmie: www.koncepcja.eu

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

  • Dodane przez: koncepcja
  • Użytkownik od: 23 marca 2012