$Atrakcyjne warunki płacowe, premie, dodatkowe świadczenia

Elektryk Praca – bezpłatne zakwaterowanie Niemcy

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 1291
  • Kraj: Germany
  • Miasto: różne
  • Ulica: różne
  • Dodane: 28 sierpnia 2012 16:35

Agencja Pracy Koncepcja posiada oferty pracy w Niemczech dla:
ELEKTRYKÓW PRZEMYSŁOWYCH
ELEKTRYKÓW MONTAŻYSTÓW

BARDZO ATRAKCYJNE WARUNKI PŁACOWE, premie, dodatkowe świadczenia, BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE, umowa o pracę, pakiet socjalny, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, urlop.

Zatrudnionym kandydatom przysługują również dodatkowe świadczenia, z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.

Miejsce pracy: całe Niemcy.

Obowiązki:
Wykonywanie instalacji elektrycznych
Montaż i demontaż instalacji
Dokonywanie przeglądu technicznego maszyn i urządzeń przemysłowych

Wymagania:
Znajomość j. niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym WARUNEK KONIECZNY
Udokumentowane wykształcenie oraz doświadczenie kierunkowe
Mile widziane uprawnienia SEP

Niemiecki pracodawca oferuje:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Zagwarantowane bezpłatne zakwaterowanie
Atrakcyjne warunki płacowe, premie, dodatkowe świadczenia
Możliwe nadgodziny płatne ekstra 25%
Płatny urlop oraz pełny pakiet socjalny
Zwrot kosztów pierwszego dojazdu do Niemiec
Możliwość rozpoczęcia pracy w każdej chwili

Sposób aplikowania:
* CV w języku polskim oraz niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
* Kopie: świadectw szkolnych, dyplomów i ew. świadectw pracy, innych dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
rekrutacja@koncepcja.eu
z adnotacją: ELEKTRYK Niemcy

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
Agencja Pracy Koncepcja / Certyfikat MGiP nr 1926
Wrocław ul. Podwale 62/1
Nr tel. 71 3438073
Tel. kom. 790 592 719 Osoba rekrutująca: Sandra
Tel. kom. 792 785 242 Osoba rekrutująca: Agnieszka

Więcej informacji o naszej firmie: www.koncepcja.eu

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

  • Dodane przez: koncepcja
  • Użytkownik od: 23 marca 2012