$do uzgodnienia

Praca dla dekarzy ze znajomością języka niemieckiego

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Deutschlandweit
  • Ulica: nie podano
  • Dodane: 7 września 2012 10:49

Jesteśmy Agencją Pracy Polonica Sp. z o.o. z Wrocławia i poszukujemy dla naszego niemieckiego partnera pracowników na stanowisko: Dekarz, Blacharz do pracy w Niemczech

Wymagania!

– Dobra znajomość języka niemieckiego u jednej z osób i komunikatywna, podstawowa u drugiej
– Doświadczenie zawodowe w danym zawodzie
– Wykształcenie w podobym kierunku
– Prawo jazdy kategorii B + własny samochód

Oferujemy !

– Praca na terenie Niemiec
– min. 11 Euro na godzinę
– 40 godz. pracy w tygodniu
– 43 Euro Netto diety, za każdy przepracowany dzień
– umowa o pracę z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony

Zadania!
– ogólne prace dekarskie

Praca na terenie całych Niemiec.
Poszukujemy osób z samochodem ze względu na zmieniające się miejsca pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV w języku polskim na nasz adres mailowy praca@agencjapracy-polonica.pl w tytule wpisując „dekarz, blacharz”.

Prosimy o zawarcie klauzuli o zgodności na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie kontakt tylko z kandydatami, którzy spełniają powyższe wymagania.

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

  • Dodane przez: polonica
  • Użytkownik od: 6 kwietnia 2012