Praca od zaraz dla kierowcy ciężarówki w Niemczech

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 990
  • Kraj: Germany
  • Miasto: --
  • Ulica: --
  • Dodane: 7 września 2012 18:26

Poszukujemy  dla jednego z Niemieckich kontrahentów pracowników na stanowisko: Kierowca ciężarówki do pracy w Niemczech
Miejsce pracy: Stavenhegen, okolice Berlina
Praca od zaraz!
GŁÓWNE ZADANIA:
Transport towaru, jego rozładunek i załadunek (towar do sklepów z artykułami spożywczymi)
WYMGANIA:
-OBOWIĄZKOWA komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-min. 2 lata doświadczenia jako kierowca ciężarówki
-elektroniczna karta kierowcy
-międzynarodowe prawo jazdy CE
-świadectwa pracy, referencje
-punktualność, odpowiedzialność
OFERUJEMY:
-110 PLN brutto za każdy przepracowany dzień
-42 Euro diety za każdy przepracowany dzień
-w okresie początkowy (pierwszy tydzień, 2-5 dni) 133,70 PLN netto za każdy przepracowany dzień
-wypłata miesięcznie, 14 dnia każdego miesiąca
-praca na cały etat
-praca na zmiany, zazwyczaj praca w ciągu dnia
-pierwsze trzy miesiące to czas próbny
DODATKOWE INFORMACJE:
Pierwszy tydzień (2-5 dni) to okres początkowy. Kierowca jedzie jako pasażer.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV ze zdjęciem na nasz adres mailowy.
Zastrzegamy, że osoby bez znajomości języka niemieckiego nie będą brały udziału w naszym procesie rekrutacyjnym.