$nie podano

Praca dla zbrojarzy, betoniarzy w Niemczech od zaraz

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Deutschlandweit
  • Ulica: nie podano
  • Dodane: 19 października 2012 17:58

Agencja Pracy Polonica z Wrocławia poszukuje dla niemieckiego kontrahenta pracowników na terenie całych Niemiec na stanowisko:

– betoniarz/ zbrojarz do pracy w Niemczech

Poszukujemy samodzielnych pracowników lub duetów.
Praca na terenie całych Niemiec, w zależności od zlecenia.

Praca od zaraz!

Wymagamy:
– minimum komunikatywnej/dobrej znajomości języka niemieckiego,
– doświadczenia w pracy na danym stanowisku,
– prawo jazdy kat. B,
– umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności, obowiązkowości i skrupulatności

Główne zadania:
– ogólne prace budowlane – zbrojenia, betonowanie
– wykończenia nowych budowli, murów, ścian, fundamentów, sufitów, renowacja starych budowli, zalewanie sufitów, podłóg,
– umiejętność czytania rysunku budowlanego, opracowywanie prefabrykatów

Oferujemy:
– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą –
– ubezpieczenie zdrowotne
– stawka godzinowa 10- 13 Euro brutto na godzinę
– dieta dzienna w wysokości 15.30 Euro Netto za każdy przepracowany dzień
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
– możliwość uzyskania dodatku rodzinnego

Osoby zainteresowane spełniające powyższe kryteria prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy praca@agencjapracy-polonica.pl w tytule wpisując „Betoniarz”, „Zbrojarz” lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.

  • Dodane przez: polonica
  • Użytkownik od: 6 kwietnia 2012