Niemcy praca dla kelnerki/kelnera ze znajomością języka niemieckiego

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 990
  • Kraj: Germany
  • Miasto: Mirow
  • Ulica: --
  • Dodane: 24 października 2012 22:57

Agencja Pracy Polonica z Wrocławia poszukuje dla jednego z Niemieckich kontrahentów pracowników na stanowisko:
KELNER/KELNERKA do pracy w Niemczech
Praca we włoskiej restauracji w miejscowości Mirow (Mecklenburg-Vorpommern)
GŁÓWNE ZADANIA:
-obsługa klientów restauracji
-zbieranie zamówień
-obsługa kasy
-niekiedy pełnienie funkcji barmana/barmanki
WYMAGANIA:
-OBOWIĄZKOWA bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w pracy jako kelner/kelnerka
-wykształcenie kierunkowe
OFERUJEMY:
-1000 – 1200 Euro netto miesięcznie
-8 godzin pracy dziennie
-praca na zmiany
-jeden posiłek podczas każdej zmiany
-umowa na czas nieokreślony
-zakwaterowanie (koszt: 100 Euro miesięcznie)
-umowa z niemieckim pracodawcą

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV ze zdjęciem na nasz adres mailowy .
Zastrzegamy, że osoby bez znajomości języka niemieckiego nie będą brały udziału w naszym procesie rekrutacyjnym.