$nie podano

Praca dla spawaczy w Niemczech aluminium ze znajomością języka niemieckiego

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 990
  • Kraj: Germany
  • Miasto: Krefeld
  • Ulica: nie podano
  • Dodane: 4 grudnia 2012 12:59

Agencja Pracy Polonica z Wrocławia poszukuje dla niemieckiego kontrahenta pracowników na stanowisko pracy:
- Spawacz Aluminium WIG, MAG, MIG do pracy w Niemczech
Wymagania:
- Egzamin EN ISO 9606-2 MAG, MIG, WIG,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- samodzielność oraz doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza
Obowiązki:
- Spawanie podzespołów aluminiowych dla pojazdów szynowych,
- spawanie w pozycjach wymuszonych,
- praca według wskazówek oraz nastawianie maszyn,
Oferujemy:
- praca na minimum 4 letnim kontrakcie,
- praca w renomowanej firmie niemieckiej,
- praca umożliwi zdobycie dodatkowych kwalifikacji oraz certyfikatów cenionych na całym świecie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- praca w stałym miejscu
Osoby zainteresowane spełniające powyższe wymagania uprasza się o przesyłanie Cv na adres mailowy: praca@agencjapracy-polonica.pl z tytułem „praca dla spawaczy aluminium” , w przypadku pytań o kontakt telefoniczny.

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

  • Dodane przez: polonica
  • Użytkownik od: 6 kwietnia 2012