$9 euro netto

Hydraulik – Instalator CO ze znajomością języka niemieckiego od zaraz !!!

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 1291
  • Kraj: Germany
  • Miasto: Germany
  • Ulica: Germany
  • Dodane: 17 stycznia 2012 12:37

Hydraulik – Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT.
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Poszukujemy doświadczonych hydraulików , instalatorów CO ze znajomością języka niemieckiego do pracy w Niemczech ( Bawaria ).

Oferujemy :

Bardzo dobre i stabilne warunki pracy !!!
Stawka : Stawka ok.8,56 Eur brutto / h + 1,28 Eur brutto / h + 2 Eur netto / h dodatku rozłąkowego – co daje ok. 9 Eur netto / h
Praca przeciętnie 45 h / tydzień ( minimalnie 35 h / tydzień , nadgodziny tylko do ustalenia z pracodawcą ).
Zakwaterowanie – na pierwsze zlecenie zapewnione i opłacone przez pracodawcę, w przypadku kolejnych zleceń pracownik zobowiązany jest na własną rękę poszukać sobie miejsca zakwaterowania, natomiast PRACODAWCA JE OPŁACA.
Ubezpieczenie – zapewnia i opłaca pracodawca
Rozpoczęcie pracy od ZARAZ – Umowa na długi okres czasu
Dojazd z zakwaterowania do pracy (ok. kilka km) we własnym zakresie – mile widziane osoby z własnym samochodem
Wymagania
Wykształcenie jako hydraulik bądź ok. 5 lat doświadczenia na stanowisku hydraulika w ostatnich latach potwierdzonego świadectwami pracy/ referencjami .
Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego – sprawdzana rozmową telefoniczna przez naszego konsultanta. Znajomość języka niemieckiego absolutnie wymagana.
Mile widziany własny środek transportu
OSOBY ZAINTERESOWANE PRACĄ I SPEŁNIAJĄCE WYMAGANIA OFERTOWE PROSIMY O WYSYŁANIE CV NA ADRES MAILOWY: holandia@eurowork.net.pl WPISUJĄC W TEMACIE MAILA: „ELEKTRYK-NIEMCY ZAINTERESOWANY” LUB DZWONIĄC: 032 2580564
W CV PROSIMY UMIEŚCIĆ KLAUZULĘ O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ZASTRZEGAMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

3 komentarze na “Hydraulik – Instalator CO ze znajomością języka niemieckiego od zaraz !!!”

  1. Witam! SZUKAM PILNIE PRACY OD ZARAZ!!!! Jestem zainteresowany pracą pracowałem już przy zbiorach truskawek i winogron w niemczech. Interesują mnie wszystkie zbiory jestem dyspozycyjny. Mam 21lat znam niemiecki tak żeby się dogadać szybko się uczę. posiadam własne auto i prawo jazdy kat.B Mam również wielu znajomych którzy od zaraz mogą jechać do pracy wsumie ok. 5 osób jeśli trzeba będzie więcej. Mój tel: +48880134327 lub e-mail pegza91@o2.pl

  2. jestem zainteresowany waszą ofertą pracowników produkcyjnych, ja wraz z żoną ja mam 24lata a żona 21lat
    proszę o dokładne informacje na temat pracy

  • Dodane przez: EUROWORK
  • Użytkownik od: 17 stycznia 2012