Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss


Niemcy czy Holandia – gdzie praca się bardziej opłaca?

Wystawione 19 czerwca 2014 przez w Blog | Brak komentarzy

Pamiętaj, odchodząc do zatrudnienia w Holandii nie prognozuj i nie licz na to, że robota sama cię wydobędzie. Musisz aktywnie zadbać o to, ażeby przebywać. Główne dni twojego pobytu w Polsce tulipanów to chyba najcięższa posada, czyli jej wyszukiwanie. Nie załamuj się, nie czekaj aż rozpatrzą twoje podanie, przesyłaj, donoś, odjeżdżaj następujące.

W krańcu się uda, a jak w przyszłości trafi się robota bardziej wartościowa, to ją po prostu przebudujesz. Lecz wciąż najwięcej kandydaturze oddziałuje na miejsca produkcyjne, bowiem oprócz biegłości języka cudzoziemskiego nie potrzeba tu drugorzędnych sztuki zawodowych. Szukając pracy wakacyjnej warto sprawdzić serwis praca w Holandii – praca-sezonowa24.pl oferujący aktualne ogłoszenia o pracę. Największe szanse na zatrudnienie posiadają jednostki ze znajomością języka niderlandzkiego a także takie które już operowały na rejonie Holandii i uzyskały doświadczenie. Sztuki językowe nie posiadają nijakiego znaczenia w trakcie rekrutacji np. rzeźników, ubojowców, wykrawaczy, spawaczy, często też podwładnych wakacyjnych (głównie ogrodnictwo i rolnictwo).

Jeśli chodzi o konkretne turnieje i gałęzie, w jakich zatrudnienia jest sporo, to na pewno warto zmienić rolnictwo i ogrodnictwo. W tej branży praca w Holandii bez znajomości języka ma nam do zaproponowania bardzo dużo. Zbiór pomidorów, kwiatów czy szparagów to najpopularniejsze produkcje sezonowe. Wszystkie pracy na magazynie jak również w przetwórniach to także ulubione pochwycenia Polaków. Nie są one może jakoś super odpowiednie, jednak na pewno gaża zezwala na ciche żywota w obrębu tulipanów. Kolejną gałęzią, w której mile widziani są Polacy, jest budownictwo.

Nie jest to nijaką aktualnością, iż praca w Holandii od zaraz przy kwiatach to niezwyczajowo chodliwe pochwycenie, szczegółowo wśród podwładnych przelotnych. Jak każdy zapewne pojmuje Holandia to obręb, w jakim fabrykuje się sporo kwiatów na świecie! Sama kategoria Holandii odwiedza czasami zamiennie użyta z kategorię Kraj Tulipanów – Kraj wiatraków. Zawsze wiadomo, że chodzi właśnie o Holandię. W sezonie 2014 Holandia spodziewa się dalszego przypływu robotników z Polski. Na główny rzut oka wszystko wygląda wyśmienicie, jednakże należy zadać sobie zapytanie, czy pracodawca w Holandii przeszukujący podwładnego nawet do najprostszej zatrudnienia woli zatrudnić osobę bez znajomości języka czy jednak, taką której sztuka służenia się językiem będzie w stopniu co najmniej towarzyskim? Riposta brzmi nie!

 

 

 

Linki sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.