$10,54 euro brutto/h + dieta od 5-7 euro netto/h

Niemcy – Monter instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacji

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 990
  • Kraj: Poland
  • Miasto: Poznań
  • Ulica: Obornicka 272 a
  • Dodane: 9 marca 2012 12:30

Praca w Niemczech dla montera instalacji sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji

Worktrans Polska Sp. z o.o. to Agencja Zatrudnienia wpisana pod numerem 1048 do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia. Worktrans Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Worktrans Group B.V.

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH, GRZEWCZYCH I KLIMATYZACJI
Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
• Praca przy montażu i eksploatacji instalacji sanitarnych, grzewczych oraz klimatyzacji

Wymagania:
• Wyksztalcenie kierunkowe w zawodzie monter instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacji (lub pokrewne)
• Wieloletnie doświadczenie zawodowe
• Dobra znajomość języka niemieckiego (słownictwo branżowe!)
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
• Mile widziana umiejętność szlifowania

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Pracę na terenie Niemiec (w szczególności takie landy jak: Bayern, Baden-Wurttemberg, Hessen)
• Zakwaterowanie
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus diety)
• Oferta pracy tymczasowej z możliwością nawiązania stałej współpracy

Aplikacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: biuro@worktrans.pl, wpisując w tytule maila „MONTER INSTALACJI – NIEMCY”. Na ofertę pracy można również odpowiedzieć telefonicznie, pod nr (061) 8 222 833. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Nadesłane dokumenty powinny zawierać następujące oświadczenie kandydata: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997”.

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post

  • Dodane przez: worktrans1
  • Użytkownik od: 9 marca 2012