$od 950 Euro miesięcznie

Niemcy – Pracownik Restauracji

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 990
  • Kraj: Germany
  • Miasto: całe Niemcy
  • Ulica: całe Niemcy
  • Dodane: 19 marca 2012 19:09

Niemcy praca dla pracownika restauracji

Dla międzynarodowej renomowanej sieci restauracji typu fast food aktualnie poszukujemy:

Pracowników Restauracji

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
- entuzjazm i zaangażowanie,
- umiejętność pracy w zespole,
- odpowiedzialność za zadania własne i całej grupy,
- doświadczenie zawodowe lub wykształcenie gastronomiczne mile widziane.

Oferujemy:

- stały system szkoleń,
- długoterminową pracę w stabilnej firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Niemcy – Pracownik Restauracji”

  1. Witam,

    jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Mówię w języku angielskim i niemieckim. Mam doświadczenie.Mogę pracę zacząć od zaraz. Proszę o ewentualny kontakt: barbara.moczulska@gmail.com

    Pozdrawiam