$Do negocjacji

Elektronik / Energoelektronik NIEMCY

    Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-content/themes/classipress/includes/theme-functions.php on line 204 and defined in /home/robertk/domains/praca-ue.pl/public_html/niemcy/wp-includes/wp-db.php on line 990
  • Kraj: Germany
  • Miasto: Całe Niemcy
  • Ulica: Całe Niemcy
  • Dodane: 22 marca 2012 16:07

Praca dla elektryka / energoelektronika w Niemczech

HM Serwis posiada ugruntowaną pozycję na rynku doradztwa personalnego. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi zdobyliśmy zaufanie wielu pracodawców oraz setek pracowników, którzy dzięki nam otrzymali dobrze płatną pracę w Polsce i za granicą.
Dla niemieckiego Klienta, poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Elektronik / Energoelektronik
miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
- rozwój obwodów sterowniczych i ich kontrolerów,
rozwój zasilania elektroniki i falownika – generatorów,

Wymagania:
- wykształcenie elektroniczne i/lub elektrotechniczne,
- dobra znajomość oprogramowania w C/C++,
- dobra znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie B1,
- gotowość podjęcia długoterminowej, stałej pracy w Niemczech,

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy bezpośredniej pomiędzy pracodawcą niemieckim i pracownikiem,
- atrakcyjne wynagrodzenie i stałą pracę w Niemczech,
- pomoc ze strony pracodawcy docelowego w relokacji i osiedleniu się na terenie Niemiec,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: biuro@hmserwis.pl w temacie wiadomości: „EE Niemcy”.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Osoba prowadząca proces rekrutacji: Paweł Danilewicz, tel. 091 484 0754, kom.: 509 824 805
HM Serwis Sp. z o.o.
Al. Wojska Polskiego 64, 70-479 Szczecin
tel./fax.: 091 484 0754
licencja nr 6680

Email This Post Email This Post   Print This Post Print This Post